Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ÓJT SZASTARKI MULARCZYK

Utworzony przez maurycjo, 25 grudnia 2010 r. o 12:01
Gość napisał:
Miał byś człowieku troszkę godności i honoru to byś przestał pisać i skoczył do studni .
Boli was prawda, zawistnicy. Jak już wcześniej pisałem - takich niezadowolonych z życia roszczeniowców, którzy zamiast wziąć się do roboty kombinują jak tu dopieprzyć sąsiadowi spotkałem tylko w Albanii. Lubelskie to niestety dzicz. I chociaż stąd pochodzę, to jestem świadomy, że cywilizacja musi tu jeszcze dotrzeć żeby ogrom ludzi przejrzał na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Boli was prawda, zawistnicy. Jak już wcześniej pisałem - takich niezadowolonych z życia roszczeniowców, którzy zamiast wziąć się do roboty kombinują jak tu dopieprzyć sąsiadowi spotkałem tylko w Albanii. Lubelskie to niestety dzicz. I chociaż stąd pochodzę, to jestem świadomy, że cywilizacja musi tu jeszcze dotrzeć żeby ogrom ludzi przejrzał na oczy.
Chłopie jak ci bieżące czasy nie pasują to idź się powieś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mam pytanie czy ktoś wie ile zarabia kuchara w polichnie bo po jej obejścich chyba nie mało albo han........ do kogo trzeba się zgłosić aby tam złozyć swoje cv.
najniższą krajową czyli 1386 brutto plus wysługa lat przy pełnym etacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten gość to jest zdrowy człowiek,czytając jego wypowiedzi zauważyłem, że on ma do wszystkich jakieś uwagi takich ludzi trzeba izolować najlepiej w Lublinie w zakładzie dla nieuleczalnych.Wszystkich poucza krytykuje a sam śmierdzi gnojem,taki filozof od gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim Wesołych Świąt,zdrowia,optymizmu,radości i szczęśliwego Nowego Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego na nowy rok 2012, więcej tolerancji zrozumienia dla wszystkich ludzi, oby uśmiech gościł na waszych ustach cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić hałastrę z Brzozówki gdzie pieprz rośnie. Oszołomy podniecone demokracją, które nie maja pojęcia o rzeczywistości. Zadymiarze chcący burzyć i niszczyć. A kysz, a kysz !!!! Razem z ich miejscowym natankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzozowiaki sobie myślą że wszystko im się należy i świat zawojują, bo wystąpili pare razy w gumofilcach przed kamerą dłubiąc w gaciach i w nosie że do tej pory trzeba się za nich wstydzić. Na brak rozumu podobno nie ma lekarstwa a szkoda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry wie co mówi,głupi mówi co wie.Rzeczywiście wypowiedzi były na bardzo niskim poziomie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mądry wie co mówi,głupi mówi co wie.Rzeczywiście wypowiedzi były na bardzo niskim poziomie...
Prawda? Jak się słuchało wypowiedzi wójta w telewizji albo czytało w prasie to nawet jak się go specjalnie nie lubi to jakoś to jednak do człowieka przemawia i odnosi się wrażenie, że on po prostu wie co mówi i co robi. A ci z przeciwnej strony myślą, że jak głośno krzyczą to ich prawda jest prawdziwsza i popisują się tym co wiedzą a wiedzą naprawdę niewiele o czymkolwiek. Chcieli tymi wystąpieniami w mediach zrobić z wójta potwora a z siebie bohaterów ale przede wszystkim w ten sposób sami siebie ośmieszyli. A przy okazji całą gminę niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tylko ludzie nie dadzą się zmanipulować krzykaczom i awanturnikom a na chłodno przeanalizują całą sytuację i zastanowią się nad konsekwencjami na przyszłość oraz wykażą rozsądkiem to wszystko powinno być dobrze. Z awanturnikami jeszcze nikt nigdy daleko nie zaszedł a rozsądne myślenie zawsze popłaca i dobrze świadczy o człowieku. Dlatego mam nadzieję, że większość z nas niedzielę spędzi w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj. ....krzycza tu ci ktorzy moga na tym referendum wiele stracic! :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Oj. ....krzycza tu ci ktorzy moga na tym referendum wiele stracic! :-(
Wytłumacz mi niezbyt inteligentna kobieto co ja na przykład mogę stracić jeśli od tego wójta nie zależy w żadnym stopniu ani moja praca ani nic innego? To gmina może stracić wójta z doświadczeniem i kwalifikacjami. A to mi jako mieszkańcowi przeszkadza i mnie martwi. A co zyska odwołując go? Chyba przede wszystkim wstyd i zażenowanie z powodu kolejnego nieuka na nieodpowiednim dla niego stanowisku wójta. Wszyscy dobrze wiemy jacy to ludzie popierają krzykaczy z Brzozówki.. Same "orły", szkoda tylko że w ośmieszającym tego słowa znaczeniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą uczciwie dać Mularczykowi tej jednej kadencji do sprawdzenia się? Bo to chyba jest uczciwe podejście do sprawy prawda? A poza tym facet dostał sześćdziesiąt procent głosów i wygrał w pierwszej turze więc wypadałoby jakoś uszanować wolę większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOKALE WYBORCZE W GMINIE SZASTARKA DO GMINNEGO REFERENDUM. 1.Szastarka ,Szastarka Wieś > Zespół Szkół w Szastarce . 2.Blinów,Cieślanki,Moczydła >Zespół Szkół w Blinowie . 3.Polichna 1,Polichna 2,Polichna Podlesie,Huta Józefów,Rzeczyca >Zespół Szkół w Polichnie . 4.Brzozówka,Brzozówka Kolonia,Majdan Obleszcze > OPS Remiza w Majdanie Obleszcze . 5.Polichna 3,Polichna 4,Wojciechów >Gminny Ośrodek Kultury w Polichnie GOK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno w blinowie nie pozwolili zrobić zebrania bo prezes bażant nie pozwolil w remizie, on ma figę do gadania tam baba rządzi dużo krzyczy malo ma pod sufitem chlop bez jaj i glupia baba to nieszczęście jak mogli nie pozwoloc pewnie mularczyk nie kazal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
podobno w blinowie nie pozwolili zrobić zebrania bo prezes bażant nie pozwolil w remizie, on ma figę do gadania tam baba rządzi dużo krzyczy malo ma pod sufitem chlop bez jaj i glupia baba to nieszczęście jak mogli nie pozwoloc pewnie mularczyk nie kazal
Szkoły Mularczyk też nie dał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morwa napisał:
Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą uczciwie dać Mularczykowi tej jednej kadencji do sprawdzenia się? Bo to chyba jest uczciwe podejście do sprawy prawda? A poza tym facet dostał sześćdziesiąt procent głosów i wygrał w pierwszej turze więc wypadałoby jakoś uszanować wolę większości.
dzielenie mieszkańców gminy na gminę A i gminę B to też jest nie uczciwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Wytłumacz mi niezbyt inteligentna kobieto co ja na przykład mogę stracić jeśli od tego wójta nie zależy w żadnym stopniu ani moja praca ani nic innego? To gmina może stracić wójta z doświadczeniem i kwalifikacjami. A to mi jako mieszkańcowi przeszkadza i mnie martwi. A co zyska odwołując go? Chyba przede wszystkim wstyd i zażenowanie z powodu kolejnego nieuka na nieodpowiednim dla niego stanowisku wójta. Wszyscy dobrze wiemy jacy to ludzie popierają krzykaczy z Brzozówki.. Same "orły", szkoda tylko że w ośmieszającym tego słowa znaczeniu..
Że tak zapytam uczciwie z jakim doświadczeniem????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...